Multimedia
Grafika reklamowa, strony i sklepy internetowe, techniki multimedialne w poszukiwaniu oryginalnej i niepowtarzalnej formy, dostosowanej do indywidualnych wymagań Klienta
Agencja reklamowa VIST pomaga w procesie promowania wizerunku firmy. Wiemy jak ważne jest pierwsze wrażenie, z jakim zetknie się Klient, dlatego poszukujemy dla Państwa firmy niepowtarzalnej formy przy opracowaniu systemu identyfikacji wizualnej.

Znakiem naszych czasów jest konieczność istnienia firmy w świecie wirtualnym, bez granic, ram czasowych i podziałów. Pomożemy Państwu stworzyć atrakcyjny wizerunek firmy w Internecie. Bez względu na to, czy potrzebujecie Państwo firmowej e-wizytówki, serwisu wyposażonego w system zarządzania treścią CMS, sklepu internetowego czy dedykowanej aplikacji, VIST spełni Państwa indywidualne oczekiwania.

Wykorzystanie technik multimedialnych jest jedną z najskuteczniejszych i najbardziej atrakcyjnych form wspierania wizerunku firmy. Banery reklamowe, multimedialne prezentacje liniowe, interaktywne, szkoleniowe, katalogi produktów i prezentacje filmowe, wszystko po to, by zmaksymalizować efekt pierwszego wrażenia.
 
Realizujemy filmy reklamowe i promocyjne przeznaczone dla partnerów biznesowych, jak i dla masowego odbiorcy. Nasze produkcje mają za zadanie promowanie, kształtowanie wizerunku firmy, marki lub produktu. Zrealizujemy każde zlecenie od niskobudżetowych produkcji, aż po duże projekty wymagające zaangażowania specjalistycznych środków technicznych, statystów, aktorów, zdjęć lotniczych, animacji 3D, grafiki, efektów specjalnych. Przygotujemy dla Państwa spoty telewizyjne, filmowe, radiowe, również przeznaczone do emisji kinowych z wysokimi wymaganiami technicznymi.

Ofertę w postaci filmów dokumentalnych, reportaży i relacji z ważnych wydarzeń z życia firmy lub filmów szkoleniowych, instruktażowych, z zakresu BHP kierujemy do firm, instytucji oraz jednostek samorządowych. Prezentacje multimedialne są efektownym i efektywnym narzędziem marketingu bezpośredniego. W pewnych sytuacjach, w których promujemy wizerunek firmy, marki bądź produktu, takich jak targi, konferencje, pokazy jedyną skuteczną metodą zaistnienia w świadomości Klienta jest krótka, dynamiczna prezentacja filmowa. Prezentacja emitowana w Internecie, przekazywana Klientowi na targach, dołączona do ofert, katalogów, teczek reklamowych, czasopism branżowych, przekaże w jasny, intuicyjny i skuteczny sposób informację o obszarze działalności firmy.
 
Nasze produkcje realizujemy w profesjonalnych standardach zapisu obrazu (XDCAM, HDV, HDCAM, RED). Standardem zapisu materiałów filmowych jest rozdzielczość High Definition. Proponujemy również pełne wsparcie technologiczne na planie z użyciem green/blue boxu, kranu kamerowego, jazdy kamerowej, steadycamu, kamery do zdjęć podwodnych. Zapewniamy pełną realizację światła, montaż materiału oraz archiwizację na dowolnym nośniku.
PRZYKŁADOWE REALIZACJE
INFOLINIA
Zadzwoń już teraz!
Z pewnością znajdziemy wspólny język!
KLUCZOWI KLIENCI